Stor KM-oversikt: Her er årets klubbmestere i Golf-Norge!

Stor KM-oversikt: Her er årets klubbmestere i Golf-Norge!

Julia Myklebust og Markus Wilhelmsen ble klubbmestere på Ålesund GK. Scroll nedover for å se klubbmesterne i din klubb! (Foto: Ålesund GK)

Et av de største høydepunktene på den norske golfkalenderen er unnagjort. Her kan du se oversikt over klubbmesterne i alle klubber.

(Scroll nedover for å se alle klubbene. Vi har kun oppdatert vinnerne av slagspillturneringene for damer og herrer. Artikkelen oppdateres fortløpende etter hvert som vi får inn flere resultater og bilder.)

- - -

Alta GK

Heidi Johansen og Øystein Eriksen

 

Arendal og Omegn GK

Inger-Lise Rhoden og Ofeigur Johann Gudjonsson

 

Asker GK

Celine Sanne Brovold og Fredrik Rollve

 

Askim GK

Renate Odland Thunem og Stian Olavsrud Larsen

 

Atlungstad GK

Julie Boysen Hillestad og Dan Richard Fjellheim Mortensson

 

Aurskog-Finstadbru GK

Jane Camilla Paulsen og Einar Westreng Pettersen

 

Austrått GK

Karen Beaulieu og Torkil Sekse Mollan

 

Ballerud GK

Louise Caesar og Sondre Bjørn Stette

 

Bamble GK

Hilde Grava og Martin Tande

 

Bergen GK

Karen Landøy og Adrian Sletten

 

Bjørnefjorden GK

Juni Alette Tønjum Torjussen og Alexander Heggland

 

Bjaavann GK

Inger Holm Knutsen og Gordon John Murray

 

Bodø GK

Judith Krey Ludviksen og Kristian Hals

 

Borre GK

Tina Five og Rolf Christian Lund

 

Borregaard GK

Hege Skjelstad og Anders Borger Kristiansen

 

Byneset GK

Live Enodd Hope og Paul Blaikie

 

Bærum GK

Kristin Gunhildrud og Anders Myhre Harto

 

Dalane GK

Åse Støle og Odd Arne Øybakken

 

Drammen GK

Carina Hagen Nordmarken og Kristoffer Sire

 

Drøbak GK

Charlotte Andresen og Mikkel Antonsen

 

Egersund GK

Lars Tore Sviggum

 

Eiker GK

Solveig Sletvold Skarset og Daniel Iaccarino

 

Ekholtbruket GK

Ranveig ARvesen og Preben Aamot

 

Elverum GK

Emilie Helene R. Kvamme og Pål Sønsteby

 

Fana GK

Mia Sandtorv Lussand og Nicholas McCourt

 

Fet GK

Henrik Sand

 

Frosta GK

Berit Strand, Liv S. Hagnes (delt seier etter at turneringssekretæren ikke fikk med seg at det skulle være omspill) og Harald Huglen

 

Gamle Fredrikstad GK

Katarina Fürst Standal Fredrik Fjæraa

 

Geilo GK

Judith Sloan og Eirik Lia Ervik

 

Giske GK

Tone Furnes og Frode Alnes

 

Gjerdrum GK

Susanne Jansson og Henrik Fardal

 

Gjersjøen GK

Wenche Bull Karlsen og Roger Hansen

 

Gjøvik & Toten GK

Lillian Hjelmeland Dysthe og Knut Strandhaug

 

Grenland og Omegn GK

Turid Kleveland Evensen og Øyvind Gjertsen

 

Grimstad GK

Maria Tønnessen og Kristian Halvorsen

 

Grini GK

Cathrine Høyer og Henrik Heyerdahl

 

Groruddalen GK

Reidun Svendsen og Tomas Falk

 

Grønmo GK

Hege Gravvold og Nichols Jacobsen

 

Hafjell GK

Bente Unosen Sveinungsen og Kristoffer Taije Lie

 

Haga GK

Andrea Hjellegjerde og Petter Enger

 

Hakadal GK

Tone Guldhaugen og Jostein Engebretsen

 

Halden GK

Alexander Hermansen og Gerd Solberg

 

Hallingdal GK

Kåre Heim

 

Hammerfest og Kvlasund GK

Anne Grete Planting og Alf Rune Planting Mathisen

 

Hardanger GK

Anette Gåsø Stuve og Geir Leivestad

 

Harstad GK

Martin Kaarby

 

Haugaland GK

Johannes Markhus

 

Hauger GK

Helén Borchgrevik og Mathias Hamnvik

 

Haugesund GK

Svein Terje Eide

 

Helgeland GK

Rita Granmo Karlsen og Tommy Sandmo

 

Hemsedal GK

Heidi Grøthe og Svein-Ove Intelhus

 

Herdla GK

Vibeke Olsen og Petter S. Dale

 

Hitra GK

Anna Refsnes og Magnar Ansnes

 

Hof GK

Solveig Sundby og Bjørn Andersen

 

Holtsmark GK

Guro Davis-Tewes og Robert Westerberg

 

Hovden GK

Grete Breivik og Ingemar Jegteberg

 

Hurum GK

Lotte Berger og Helge Pedersen

 

Huseby & Hankø GK

Mette Olafsen og Ola Dahl Jensen

 

Hvaler GK

Turid Thomsen og Jim Kristensen

 

Hvam GK

Gudfinnur Kleveland

 

Jæren GK

Mildrid Bore og Ronny Ponni Einarsen

 

Karmøy GK

Merete Sund Falnes og Torbjørn Sandhåland

 

Kjekstad GK

Rachel M. Raastad og Daniel Julian Grande

 

Klæbu GK

Nora Bye og Ståle Ingebjørn Sæther

 

Kongsberg GK

Karin Johanne Letnes Aaker og Per Gunnar Kristoffersen

 

Kongsvingers GK

Magnea Helga Gudmundsdottir og Marcus Lundén

 

Kragerø GK

Tine Fehn Hovden og Daniel Solbu

 

Kristiansand GK

Anne Austrud Kaupang og Arne Sverre Salvesvold

 

Kristiansund og Omegn GK

Anna Rita Lollich Hole og Eiliv Solheim

 

Krokhol GK

Leona V. Pilares og Per Frode Haugen

 

Kvinesdal og Omegn GK (Utsikten GK)

Arnhild Jakobsen og Kristian Nikolaj Moth

 

Kvinnherad GK

Aslaug Beathe Lervik Knutsen og Henning Sæbø

 

Larvik GK

Ragnhild Skilbred og David Martinsen

 

Lillestrøm GK

Karin Andersen og Abdulsamad Mboya

 

Lofoten GK

Annie Synnøve Steffensen og Lars Magnussen

 

Lommedalen GK

Liv Pernille Øvereng Hubred og Erik Gjone

 

Losby GK

Karoline Lund og Fredrik Hansen Jullum

 

Lærdal GK

Ubonrat Lindesteg og Tor Erik Moen

 

Lønne GK

Øyvind Nielsen

 

Mandal GK

Mette Erklev og Simen S. Jørgensen

 

Meland GK

Mona Røsseland og Bjørn Hage

 

Midt-Troms GK

Randi Lisbeth Lund og Hans Tore Asphaug

 

Miklagard GK

Maria Javery og Viktor Hovland

 

Mjøsen GK

Helene Getz Bergmo og Kjetil Landgraff Ekern

 

Molde GK

Heidi Post og Adrian Barsten

 

Moss & Rygge GK

Elizabeth Dawn Kirby og Eirik Einmo Thomassen

 

Mørk GK

Tuva Isebakke og Mats Graarud 

 

Namdal GK

Pål M. Galguften

 

Namsos GK

Solbjørg Johanne Moa og Aleksander Berre Vinje

 

Narvik GK

Vibeke Grønvold og Frank Alexander Andersen 


Nesbyen GK

Anne Edvardsen og Ole Lie

 

Nes GK 09

Tina Marie Brekke og Gunnar Kluftødegård

 

Nordfjord GK

Marit Brennodden og Thomas Storøy

 

Nordhaug GK

Ellen Holm-Jensen og Anders Damhaug

 

Nordvegen GK

Hans Magne Knutsen

 

Norefjell GK

Spilles 16. september

 

Norsjø GK

Silje Kabbe og Mattias Andreasson

 

North Cape GC

Eli Marianne Johansen Rognmo og Even Johansen

 

Nøtterøy GK

Julie Loennechen og Thomas Tollefsen

 

Odda GK

Tore Hjørnevik

 

Ogna GK

Åse Erevik og Glenn Undheim

 

Onsøy GK

Amalie Therese Valle og Robert Tibor Nemeth

 

Oppdal GK

Ingen info

 

Oppegård GK

Caroline Nimann Sponheim og Jonas Strømberg

 

Oslo GK

Anna Cathrine Krekling og Robin Stadheim

 

Oustøen CC

Benedikte von Krogh og Jeppe Broch Nielsen

 

Polarsirkelen GK

Gry Berit Eriksen og Martin Fredrik Grane

 

Preikestolen GK

Rebecca Sørbø og Eirik Alsvik

 

Randaberg GK

Berit Sjo Jørgensen og Jarand Lein

 

Rauma GK

Sidsel Odel Farkvam og Svein-Åge Endrerud

 

Re GK

Torill Holt og Robert Moen

 

Ringerike GK

Ingen info

 

Rjukan GK

Terje Mathisen

 

Rygge Flystasjon GC

Ralph Bjone

 

Røros GK

Kristian Tønset

 

Salten GK

Heather Wendy Hebbert og Henrik Sand Dagfinrud

 

Sandane GK

Sølvi Utheim og Karl Erik Utheim

 

Sandefjord GK

Julie Marie Skalleberg og Matthew Corney

 

Sande GK

Roger Edvardsen

 

Sandnes GK

Kari Sandvik og Gøran Sømme Haglund

 

Sauda GK

Bente Kristin Rafdal og Terje Hodne

 

Selje GK

Ingen info

 

Skei GK

Kristin Ohnstad og Andreas Gudbrandsen

 

Ski GK

Tove Mjelstad og Alf Henrik Hansen

 

Skjeberg GK

Helge Kristin Laurtizen og Tim Kristian Lauritzen

 

Sola GK

Franziska Sliper og Per Morten Thingbø

 

Solastranden GK

Mette Vatland og Bent Arild Bærheim

 

Solum GK

Hanne Christina Kvisle Mürer og Vegard Lilleås

 

Soon GK

Marianne Haugland og Rune Andresen

 

Sorknes GK

Tove Havnø og Simen Østnor

 

Sotra GK


Linda Fjell og Frode Kausland

 

 

Stavanger GK

Rikke Nordvik og Christopher Juvkam

 

Steinkjer GK

Aurora Kontorp Heramb og Sivert Sende Skotvold

 

Stiklestad GK

Lise Gunn Fanakrå og Christer Digre

 

Stjørdal GK

Tone Tangstad og Bård Haukland

 

Stord GK

Liv Ingrid Grov og Øyvind Fykse Lie

 

Stranda GK

Ole Christian Giskemo

 

Sunnfjord GK

Inger Jorun Årseth og Jakob Stavang Stubhaug 

 

Sunnmøre GK

Janet Hauknes Gjerde og Per Bernt Aske

 

Surnadal GK

Tove Hilstad Garte og Stian Kooyman

 

Tingvoll GK

Marvell Audhild Nes Øydegard og Arne Øydegard

 

Tjøme GK

Nina Bjurhult og Henrik Tøstie

 

Tromsø GK

Monica Wara og Marcus Fredrik Dons

 

Trondheim GK

Hedvig Schjetne og Sigurd Aune

 

Trysil GK

Lasse Aspen Melby

 

Tyrifjord GK

Malena Sævereid Austerslått og Daniel Envall

 

Ullensaker GK

Hanne Enerud og Emil Borge

 

Valdres GK

Grethe Smith og Kjetil Strandbråten

 

Varanger GK

Vivia Wara og Johannes Bettsi

 

Vesterålen GK

Spilles 16. og 17. september

 

Vestfold GK

Reidun Aas Johansen og Joachim Aslaksen

 

Volda GK

Ole-Magnus Orlien

 

Voss GK

Randi Espeland Østvik og Alvar Karstein Fjellanger

 

Østmarka GK

Wira Siduang Widnæss og Thomas Hansen

 

Ålesund GK

Julia Myklebust og Markus Wilhelmsen

 


Norsk Golf ønsker at du deltar i debatten og diskuterer denne saken. Vi ber om en saklig og respektfull tone i kommentarfeltet. Vi tillater ikke banning, diskriminerende utsagn, utskjelling av andre debattanter, enkeltpersoner og grupper.

Innlegg som ikke er skrevet med fullt navn vil bli noe strengere moderert. Vi fjerner alle innlegg som vi mener ikke hører hjemme i det offentlige rom. Gjentatte brudd på reglene kan føre til utestengelse.