Her er oversikten over årets klubbmestere!

Her er oversikten over årets klubbmestere!

(Alle foto: Klubbene)

Et av de største høydepunktene på den norske golfkalenderen er unnagjort: klubbmesterskapene. Her kan du se oversikt over vinnerne i alle klubber.

(Scroll nedover for å se alle klubbene. Vi har kun inkludert vinnerne av slagspillturneringene for damer og herrer.)

Alta GK

Heidi Johansen og Ken Ingebrigtsen

Arendal & Omegn GK

Hannah Walle Hunter og Ofeigur Johann Gudjonsson

Asker GK

Lene Hafsten-Mørch og Anders Bastrup 

Askim GK

Renate Odland Thunem og Stian Olavsrud Larsen

Atlungstad GK

Julie Boyen Hillestad og Even Fossberget Ruud

Aurskog-Finstadbru GK

Marit Strømsaas og Einar Westreng Pettersen

Austrått GK 

Karen S. Beaulieu og Torkil Sekse Mollan

Ballerud GK

Maren Karin Søraa og Eivind Jordell 

Bamble GK

Ann Toril Flaten og Martin Tande

Bergen GK

Karen Landøy og Ørjan Larsen

Bjørnefjorden GK

Andrea Rød Tombre og Alexander Heggland 

Bjaavann GK

Ida Katrine Lindevik og Mats Ege

Bodø GK

Tove Lund og Kristian Hals

Borre GK

Karin Sjødin og Fredrik Skår Spørck

Borregaard GK

Hege Skjelstad og Espen Claussen

Byneset GK

Line Enodd Hope og Lars Martin Berg

Bærum GK

Malena Sævareid Austerslått og Markus Braadlie

Dalane GK

Espen Pettersen

Drammen GK

Lene Krog og Kevin André Wright

Drøbak GK

Charlotte Andresen og Anders Ellingsberg

Egersund GK

Lars Tore Sviggum

Eiker GK

Ruben Broz

Ekholtbruket GK

Selma Nilsen og Pål Hoff

Elverum GK

Tove Rønsberg og Simen Heggem

Fana GK

Lisa Linnea Riis Lied og Nicholas McCourt

Fet GK

Rita Andersen og Henrik Sand

Frosta GK

Aud Iren Grandgård og Harald Huglen

Gamle Fredikstad GK

Karl Holm

Giske GK

Spilles 11. september

Gjerdrum GK

Susanne Jansson og Joakim Kronberg

Gjersjøen GK

Wenche Bull Karlsen og Roger Hansen

Gjøvik & Toten GK

Lillian Hjelmeland Dysthe og Stig André Kleppe

Grenland & Omegn GK

Julie Evensen Holm og Helge Bråthen

Grimstad GK

Kathrin Tønnessen og Joachim Andersen Olsen

Grini GK

Ellen Christine Holven og Frithjof Rasmussen

Groruddalen GK

Reidun Svendsen og Daniel Solbu

Grønmo GK

Hege Gravvold og Marius Bjone

Hafjell GK

Bente Unosen Sveinungsen og Joachim Bråten

Haga GK

Gigi Frokjaer og Ole Martin Davanger

Hakadal GK

Anna Dønnestad og Jens Køste

Halden GK

Gerd Solberg og Alexander Hermandsen

Hallingdal GK

Jan Torseth

Hammerfest og Kvalsund GK

Brit Bang Larsen og Ove Holmgren

Hardanger GK

Anette Gåsø Stuve og Eirik Vevatne

Harstad GK

Håvard Eilertsen

Haugaland GK

Kjersti U. Stødle og Even D. Jacobsen

Hauger GK

Jenny Sjögren og Joachim Hugdahl Opåsen

Haugesund GK

Knut Mathiesen

Helgeland GK

Rita Granmo og Thor Gunnar Jarnæs

Hemsedal GK

Metere Haugo og Daniel Markegård

Herdla GK

Vibeke Olsen og Christer Heggernes

Hitra GK

Lena Dromnes og Kenneth Jonsson

Hof GK

Solveig Sundby og Lars-Johan Wåden 

Holtsmark GK

Guro Davis-Tewes og Raymond Selås

Hovden GK

«Tom Grete og Anders». Ingen info på nettside eller Golfbox om fullt navn.

Hurum GK

Unni Korsmø Rørvik og Joakim Helgesen Pedersen

Huseby & Hankø GK

Ola Dahl Jensen

Hvaler GK

Danielle Bjercke og Lasse Andre Tveit

Hvam GK

Spilles 8. og 9. oktober

Jæren GK

Mildrid Bore og Ronny Ponni Einarsen

Karmøy GK

Merete Falnes og Darren Leith

Kjekstad GK

Beate Pedersen og Kristoffer Fløistad

Klæbu GK

Pia Bjordal og Marius Bye Karlsen

Kongsberg GK

Silje Eikre og Jardar Gulliksen

Kongsvingers GK

Ulrikke Holmberg Bråthen og Leif Tore Ulfsbøl

Kragerø GK

Tine Fehn Hovden og Daniel Solbu

Kristiansand GK

Solfrid Hitreskog og Arne Sverre Salvesvold

Kristiansund og Omegn GK

Kari Lise Kongshaug og Eiliv Solheim

Krokhol GK

Stine Torgersen og Per Frode Haugen

Kvinesdal og Omegn GK

Inger Turid Narvestad og Pål-Rune Kristoffersen

Kvinnherad GK

Aslaug Beathe Lervik Knutsen og Henning Sæbø

Land GK

Fredik Sporild Engebakken

Larvik GK

Celine Wiik Christoffersen og Peter Aarstad Christoffersen

Lillestrøm GK

Karin Andersen og Anders Dammen

Lofoten Links

Tone Markussen og Lars Magnussen

Lommedalen GK

Corina Ellen Behn og Paul Nilbrink

Losby GK

Anine Eidsbergløkken og Marcus Eidelöf

Lærdal GK

Ubonrat Lindesteg og Tor Erik Moen

Lønne GK

Bjørn Hansen

Mandal GK

Turid Røksland og Simen S. Jørgensen

Meland GK

Matti Maria Berger og Bjørn Hage

Midt-Troms GK

Randi Lund og Morten Lund

Miklagard GK

Therese Jørgensen og Dennis den Roover 

Mjøsen GK

Barbro Afseth Fredriksen og Kjetil Landgraff Ekern

Molde GK

Vipavee Niamcham og Erik Hustad Birkeland

Moss & Rygge GK

Elizabeth Daen Kirby og Jørgen Winther Johansen

Mørk GK

Hege Elind Helle og Mats Graarud

Namdal GK

Mona Solum Galguften og Bjørn Sigmund Osen

Namsos GK

Siri Aune og Leif Myrvik

Narvik GK

Vibeke Grønvold og Aksel Volden Sandvoll

Nesbyen GK

Eva Spildrejorde Aasen og Stein Giske

Nes GK 09

Tina Maria Brekke og Martin Bjørklund Gresli

Nordfjord GK

Thomas Storøy

Nordhaug GK

Spilles 17. og 18. september

Nordvegen GK

Svein Terje Eide

Norefjell GK

Spilles 17. september

Norsjø GK

Line Håtveit og Trond Hindrum

North Cape GK

Eli Marianne Johansen Rognmo og Ørjan Mathisen

Nøtterøy GK

Erik Molvik

Odda GK

Håkon Hagen

Ogna GK

Elin Sirevåg og Glenn Undheim

Onsøy GK

Iren Løkkeberg Lyngnes og Dag Bertil Jansson

Oppdal GK

Øyvind Pawlik

Oppegård GK

Caroline Sponheim og Magnus Ohlsson

Oslo GK

Ingrid Sæther Hagen og Markus Faye Leandersson

Oustøen CC

Benedicte Von Krogh og Einar Broch Nielsen

Polarsirkelen GK

Gry Eriksen og Richard Kvitvær

Preikestolen GK

Rebecca Sørbø og Nils Terje Watland

Randaberg GK

Bente Rinaldo og Jarand Lein

Rauma GK

Dagny Brevik og Svein Åge Enderud

Re GK 

Torill Holt og Bjørn Andersen

Ringerike GK

Spilles 17. og 18. september

Rygge Flystasjon GC

Kjell Anders Skram

Røros GK

Finn Morten Engzelius

Salten GK

Jorunn Markussen og Henrik Dagfinrud

Sandane GK

Kittaporn Hilde og Karl Erik Utheim

Sandefjord GK

Irena Moen og John Drummond

Sande GK

Weche Utheim og Kari Ehoniemi 

Sandnes GK

Elin Malde og Arne Ravndahl

Sauda GK

Bente Kristin Rafdal og Terje Hodne

Selje GK

Anne Marie Dahl og Stig Magne Ødegård

Skei GK

Eline Sæther og Alf Kåre Andersen

Ski GK

Tove Mjelstad og Lasse Gerhardsen

Skjeberg GK

Berit Schlichting Svendsen og Tim Kristian Lauritzen

Sola GK

Caroline Berge og Christopher Juvkvam

Solastranden GK

Mette Vatland og Ronny Sola

Solum GK

Inger Eli Nedre-Flo og Alexander Thorvald Skytte

Soon GK

Marianne Haugland og Runde Andresen

Sorknes GK

Hild Osa og Simen Østnor

Sotra GK

Linda Fjell og Marc Wyn Rogers

Stavanger GK

Rikke Nordvik og Magnus Oliver Jepson

Steinkjer GK

Ingrerid Vada og Erik Stene

Stiklestad GK

Bente Feragen og Fredrik Feragen Fossum

Stjørdal GK

Marit Sandmark og Morten Gjønnes

Stord GK

Liv Ingrid Grov og Øyvind Fykse Lie

Stranda GK

Lars Helge Overvoll

Sunnfjord GK

Ewa Sonesson og Jakob Stavang Stubhaug

Sunnmøre GK

Janet Hauknes Gjerde og Sveinar Øverlid

Surnadal GK

Tove Hilstad Garte og Geir Petter Garte

Tingvoll GK

Ingunn Strand og John Einar Jørgensen 

Tjøme GK

Nina Bjurhult og Casper Bjurhult Kennedy

Tromsø GK

Monica Wara og Marcus Fredrik Dons

Trondheim GK

Hedvig Schjetne og Sigurd Aune

Trysil GK

Alis Skinehaugen Sørlie og Lasse Aspen Melby

Tyrifjord GK

Mette Kyrvestad Ljåstad og Christen Leivestad

Ullensaker GK

Spilles 10. og 11. september

Valdres GK

Bjørn Einar Smith

Varanger GK

Wenche Pedersen og Ronald Pedersen

Vesterålen GK

Ingen info

Vestfold GK

Tonje Daffinrud og Sander Stavnar

Volda GK

Avlyst

Voss GK

Randi Espeland Østvik og Egil Østvik

Østmarka GK

Wira Siduang og Thomas Hansen

Ålesund GK

Oda Sofie Kilsti og Ole-Magnus Orlien

Les også

Norsk Golf ønsker at du deltar i debatten og diskuterer denne saken. Vi ber om en saklig og respektfull tone i kommentarfeltet. Vi tillater ikke banning, diskriminerende utsagn, utskjelling av andre debattanter, enkeltpersoner og grupper.

Innlegg som ikke er skrevet med fullt navn vil bli noe strengere moderert. Vi fjerner alle innlegg som vi mener ikke hører hjemme i det offentlige rom. Gjentatte brudd på reglene kan føre til utestengelse.