Rekordtidlig sesongstart på Land GK

REKORDTIDLIG: Aldri før har sesongen på Land GK startet så tidlig som i år (Foto: Land GK).

Randsfjorden Golfpark i Oppland hadde lørdag sin tidligste sesongstart noensinne.

Lørdag 16. april hadde Land Golfklubb sin tidligste sesongstart noensinne. Stein Lium i Land GK melder om overraskende flotte greener, og åpen bane for spill i hele påsken.

Baneåpningen skjer to uker før forventet, mye grunnet en "snill" vinter og en raskt smelteprosess de siste ukene. Samtlige 18 hull er åpne. Klubben er ennå ikke helt ferdige med å rydde opp etter fjorårets dreneringsarbeid, og vil inntil videre ha en greenfee-rabatt på 50 kroner melder klubbens hjemmeside.

Forøvrig er også driving range og øvingsbane er åpen. 

For mer informasjon, besøk klubbens hjemmeside.


Norsk Golf ønsker at du deltar i debatten og diskuterer denne saken. Vi ber om en saklig og respektfull tone i kommentarfeltet. Vi tillater ikke banning, diskriminerende utsagn, utskjelling av andre debattanter, enkeltpersoner og grupper.

Innlegg som ikke er skrevet med fullt navn vil bli noe strengere moderert. Vi fjerner alle innlegg som vi mener ikke hører hjemme i det offentlige rom. Gjentatte brudd på reglene kan føre til utestengelse.