Scroll nedover for å se vinnerne i alle klubbene. Vi har kun oppdatert vinnerne av slagspillturneringene for damer og herrer. Noen klubber arrangerer også klubbmesterskap senere i september.

Noen klubber vi har glemt å oppdatere resultater fra, eller hvor du har bilde av vinnerne? Send oss en e-post til redaksjon@norskgolf.no!

– – –

(Alle foto: Klubbene)

Arendal & Omegn GK

Astrid Stenberg og Eirik Walle

 

Asker GK

Maiken Bing Paulsen og Geir Ottar Askvik

 

Atlungstad GK

Lena Boysen Hillestad og Daniel Rønning

 

Austrått GK

Karen S. Beaulieu og Oskar Bratlie

 

Ballerud GK

Gessarin Bjørneby og Sondre Bjørn Stette

 

Bamble GK

Ann Torild Flaten og Roar Kristiansen

 

Bergen GK

Anita Sognness og Ørjan Larsen

 

Bjaavann GK

Lisbeth Lunden og Jonas Lønn

 

Bjørnefjorden GK

Andrea Rød Tombre og Nils Gunnar Holemark

 

Bodø GK

Tove Lund og Kristian Hals

 

Borre GK

Heidi Seljebotn og Kai-Ståle Kristiansen

 

Borregaard GK

Anne-Linn Fjærvik og Espen Henriksen

 

Byneset GK

Live Hope og Paul Blakie

 

Bærum GK

Gigi Frokjaer og Marius Thorp

 

Drøbak GK

Catarina Lindvall Selstad og Anders Ellingsberg

 

Egersund GK

Astrid Robertson og Ron Endresen

 

Eiker GK

Solveig Skarset og Ruben Broz

 

 

Ekholtbruket GK

Selma Nilsen og Anders Tveita

Elverum GK

Emilie Helene R. Kvamme og Simen Falck Larsen

 

Fana GK

Silje Torvund Ohma og Øyvind Bjørnestad

 

Fet GK

Henrik Sand

 

Florø GK

Vigdis Olsen og Espen Eilertsen

 

 

Gamle Fredrikstad GK

Kristine Kloda og Markus Skjelstad

 

Gjersjøen GK

Wenche Bull Karlsen og Robert Lindberg

 

Gjøvik og Toten GK

Kjersti Grini og Eirik Fritzvold Malones

 

Grenland og Omegn GK

Tove Mikkelsen og Fredrik Treborg

 

Grimstad GK

Mona Ommundsen og Bjørn Engh

 

Grini GK

Cathrine Høyer og Frithjof Rasmussen

 

Grønmo GK

Sofia Petersen og Einar Westreng Pettersen

 

Hafjell GK

Bente Unosen Sveinungsen og Kristoffer Taije Lie 

 

Haga GK

Rachel M. Raastad og Paul Nilbrink

 

Hakadal GK

Stine T. Øyan og Michael Nordal Wahl

 

Halden GK

Gerd Solberg og Tor David Ottersen

 

Harstad GK

Linda Jørgensen og Paul Lund

 

Hauger GK

Åsa Westman og Sigurd Sveen

 

Haugesund GK

Laila Håkull og Eirik Grønhaug

Helgeland GK

Hilgunn Anita Iversen og Tommy Sandmo

 

Hemsedal GK

Steinar Bleken

 

Herdla GK

Vibeke Olsen og Petter S. Dale

 

Hitra GK

Junnette Hernandez og Martin Nilsen

 

 

Hof GK

Solveig Sundby og Bjørn Andersen

 

Holtsmark GK

Tone Bing Larsen og Henrik Franck

 

Huseby & Hankø GK

Elizabeth Vinter og Frank Remy Sand

 

Jæren GK

Bjørg Jolaug Loland og Ronny Ponni Einarsen

 

Karmøy GK

Merete Sund Falnes og Pål Haugen 

 

Kjekstad GK

Beate Pedersen og Mats Heien

 

Klæbu GK

Cathrine Røed og Vetle Sæther

 

Kongsberg GK

Karin Johanne Letnes Aaker og Morten Lia

 

Kragerø GK

Tine Fehn Hovden og Kristian Samuelsen Moe

 

Kristiansand GK

Natalia van Putten og Arne Sverre Salvesvold

 

Kristiansund og Omegn GK

Astrid Hedvik Folkedahl Mikaelsen og Eiliv Solheim  

 

Krokhol GK

Stine Torgersen og Per Frode Haugen

 

Kvinnherad GK

Verner Fjelland

 

Land GK

Henrik S. Engebakken

 

Larvik GK

Andrea Kreken-Randsted og Andreas Halvorsen

 

Lillestrøm GK

Kristin Funderud og Øyvind Wahl

 

Lofoten GK

Tone Markussen og Lars Magnussen

 

Losby GK

Anine Edsbergløkken og Max Hartmann

 

Lærdal GK

Johanne Gjesdal Mo og Ole Kristian Øren

 

Mandal GK

Mirjam Slot Arntsen og Jørgen Hestås

 

Meland GK

Ina Kristine Løkås og Jens Engeset 

 

 

Midt-Troms GK

Mari-Ann Marthinsen Nergaard og Morten Lund

 

Miklagard Golf

Maria Javery og Christian Aronsen

 

Mjøsen GK

Helene Getz Bergmo og Kai Kalve

 

Molde GK

Emma Brevik og Adrian Barsten

 

Moss & Rygge GK

Elizabeth Dawn Kirby og Ragnar David Riordan

 

Mørk GK

Tuva Marie Isebakke og Dag Andresen

 

Namdal GK

Kenneth Lien Opdal

 

Nes GK 09

Tina Marie Brekke og Bendik Harstad

 

Nesbyen GK

Marianne Løvold og Terje Hanserud

 

 

Nordfjord GK

Thomas Storøy

 

Nordhaug GK

Kristin Langangen og Ole Morten Hauge

 

Nordvegen GK

Svein Terje Eide

 

Norefjell GK

Reidun Svendsen og Thomas Fladhus Bottolfs

 

Norsjø GK

Anneli Stenman og Petter Grini

 

Nøtterøy GK

Alexander Settemsdal og Karine Myrland

 

Odda Golfklubb

Halla Bjørk Magnusdottir og Bjarte Straumsøy Brekke

 

Ogna GK

Anne Lise Kolnes Hope og Glenn Undheim

 

Onsøy GK

Amalie T. Valle og Eirik Bjørndal

 

Oppdal GK

Kjell Arne Hårstad

 

Oppegård GK

Camilla Clemetsen og Rune Bøkeid

 

Oslo GK

Julia Myklebust og Jarle Volden

 

Polarsirkelen Golf

Lisbeth Karlseng og Mathias Rengård Nilsen

 

Preikestolen GK

Bothild H Olsen og Kato Lambrechts

 

Rauma GK

Dagny Brevik og Åge Erland Venås Herje

 

Re GK

Vivian Fadum og Robert Moen

 

Rjukan GK

Morten Solrud

 

Romerike GK

Marit Strømsaas og Andreas Hagen Tønsberg

 

Salten GK

Jorunn Markussen og Are Gundersen

 

Sandane GK

Sølvi Utheim og Karl Erik Utheim

 

Sande GK

Wenche Utheim og Haakon Aleksander Hole

 

Sandefjord GK

Frederikke Thidemansen Bjørvik og Tom Røed Karlsen

 

Sandnes GK

Marielle Vinnes og Trym Falch

 

Sauda GK

Eva K. Lien og Terje Hodne

 

Selje GK

Anne-Marie Dahl og Reinhart Halsør

 

 

Skjeberg GK

Marion Thunæs og Fredrik Sommerseth

 

Sola GK

Grethe Byrkjedal og Glenn Hanasand

 

Solum GK

Jakob Yngvi Fridriksson

 

Soon Golf

Luqi Lu og Hans Christian Haugen 

 

Sorknes GK 

Hanne Britt Havreberg og Simen Østnor

 

Sotra GK

Linda Fjell og Andre Kleppe Ulvenes

 

Stavanger GK

Rikke Nordvik og Petter Mikalsen

 

Stord GK

Liv Berit Økland og Benny Henriksen

 

Steinkjer GK

Anne Kalvik og Erik Stene

 

Stjørdal GK

Tone Tangstad og Odd Inge Berg

 

Stranda GK

Jørn Gjærde

 

Sirdal Fjellgolf Klubb

Liv Mogstad Undheim og Terje Ousdal

 

Stiklestad GK

Karen Elisabeth Karlsen og Fredrik Feragen Fossum

 

Sunnmøre GK

Janet Hauknes Gjerde og Per-Bernt Aske

 

Sunnfjord GK

Jakob Stavang Stubhaug

 

Surnadal GK

Tove Hilstad Garte og Stian Kooyman

 

Tingvoll GK

Cecilie Skaavik og Arne Øydegard

 

Trondheim GK

Maria Helland og Sigurd Aune

 

Trysil GK

Alis Skinnehaugen Sørlie og Lasse Aspen Melby

 

Tyrifjord GK

Mette Kyrvestad Ljåstad og John-Magne Pedersen

 

Ullensaker GK

Stine Mari Østhagen og Stian Øversjøen

 

Utsikten GK

Hildegunn Trydal og Petter Øysæd Aamot

 

Valdres GK

Jørgen Ueland

 

Vanylven GK

Jens Tommy Brudevoll

 

Varanger GK

Vivian Wara og Chris Johan Larsen

 

Vestfold GK

Reidun Aas Johansen og Sander Bilkom Hagen

 

Volda GK

Mari Chluba og Lars Kåre Vikestrand

 

Voss GK

Gunnvor Rogne Nilsen og Alvar Karstein Fjellanger

 

Vrådal GK

Yati Brauti og Eirik Håskoll Næss

 

Østmarka GK

Wira Siduang og Thomas Hansen

Ålesund GK

Emilie Myklebust Bjørge og Daniel Øverås