golf-norge rundt//

Stjal Gatoren på golfklubben igjen

Arbeidsbilen på Helgeland Golfklubb får dessverre ikke være i fred fra ubudene gjester.

Det er Gatoren til Helgeland Golfklubb som ble stjålet og avsluttet i et tre ved siden av golfbanen.
Publisert Sist oppdatert

Det er bare så synd at golfklubbene ikke skal få lov til å være i fred, uten at uvedkommende gjester skal gjøre det enda vanskeligere.

Denne gang er det Helgeland Golfklubb som har hatt ubudne gjester på golfklubben og stjålet en av arbeidsbilene.

Det er Gatoren til Helgeland Golfklubb som ble stjålet en gang fra lørdag ettermiddag til søndag formiddag. Dette er dessverre ikke første gang at denne arbeidsbilen er blitt stjålet.

Gatoren stå innlåst i garasjen og tyvene har brutt opp låsen og den blitt kjørt over store deler av golfbanen før den til slutt ble krasjet ned i skogen og forlatt.

Helgeland Golfklubb skriver på sin hjemmeside at dette vil bli anmeldt, men håper at de skyldige melder seg før de gjør alvoret av anmeldelse.

Powered by Labrador CMS