golf-norge rundt//
Takker for seg på Trondheim GK
Jan Anders Langlie har sagt opp daglig leder jobben på Trondheim Golfklubb.
Det er nå klart at Jan Anders Langlie har sagt opp daglig leder jobben på Trondheim Golfklubb etter fem år i golfklubben.
Nå har Trondheim Golfklubb på jakt etter en ny daglig leder.
Trondheim Golfklubb er i spennende utvikling, og vi leter etter en engasjert leder som vil være med å forme veien videre – med ansvar for drift, økonomi, medlemstilbud og anlegg, skriver Trondheim Golfklubb.
- Etter fem fantastiske år i Trondheim Golfklubb går veien videre sørover. Det betyr også at drømmejobben nå er up for grabs, sier Langlie.
Han sier videre at han tar med seg utrolig mange gode minner, erfaringer og ikke minst vennskap som varer livet ut. Det har vært en glede å få jobbe med så mange fine folk, både ansatte, medlemmer, frivillige og styrer gjennom disse årene, forteller han.