golf-norge rundt//

Han er blitt ny daglig leder for Ålesund GK

4. juli ble Espen Skarsbø ansatt som ny daglig leder for Ålesund Golfklubb.

Espen Skarsbø er ansatt som ny daglig leder for Ålesund Golfklubb.
Publisert Sist oppdatert

4. juli ble Espen Skarsbø ansatt som ny daglig leder for Ålesund Golfklubb.

Espen Skarsbø (43) er bosatt på Åse med samboer og tre barn. Han er en golfentusiast, og har vært medlem i klubben i en årrekke. I tillegg er interessen for fotball, formel 1 og musikk stor. Han har utdanning både som eiendomsmegler og markedsøkonom fra Handelshøyskolen BI, skriver Ålesund Golfklubb på sin hjemmeside.

Espen kommer fra stillingen som avdelingsleder og eiendomsmegler i Legal Eigendomsmekling, og har med 18 års erfaring fra eiendomsbransjen, inkludert lederroller innen både eiendomsmegling og forretningsutvikling, kompetanse med stor overføringsverdi til golfklubben. I tillegg har han erfaring fra salg, markedsstrategi og kunderekruttering.

Espen var en av klubbens foretrukne kandidater da stillingen som daglig leder ble utlyst i fjor. Styret er derfor svært glad for at Espen valgte å ta utfordringen da han nå ble kontaktet på nytt. skriver de videre.

– Jeg gleder meg til å få et større innblikk i den fantastiske frivilligheten som legges ned blant medlemmene og i komiteene. De første ukene skal benyttes til å sette meg godt inn i klubbens helhetlige drift og rutiner. Deretter blir den løpende målsettingen å bidra til at både bane, klubb og anlegg framstår på best mulig vis ut fra de rammebetingelsene vi har i dag, sier han til klubbens hjemmeside.

Powered by Labrador CMS