golf-Norge rundt//
Golfklubben har kjøpt klubbhuset
Giske Golfklubb har kjøpt klubbhuset og tilhørende eiendom.
Nå kan Giske Golfklubbs medlemmer komme til sitt eget klubbhuset når de skal spille golf eller bare ta seg tur til golfklubben sin.
Giske Golfklubb har kjøpt klubbhuset og tilhørende eiendom.
Giske Golfklubb har per 11. august 26 kjøpt klubbhuset vi har leid siden 1999. Eiendommen er på 1,6 mål med løe-bygningen på 515 kvm. Bakgrunnen for kjøpet er å sikre klubben et langsiktig grunnlag for videre utvikling, skriver golfklubben.
Videre skriver de at utover høsten legges planene for fremtidig utnyttelse av eiendommen, og oppstart av ulike delprosjekt. Vi ønsker å etablere et lite golfsenter med bedre oppholdsrom, ny garderobe med toalett, nytt kjøkken, golfsimulatorer, kontor, verksted, garasje og lager. Dette vil by på en del dugnadsarbeid og vi setter pris på bistand fra medlemmer gjennom høst og vinter i den anledning, avslutter golfklubben.