golf-norge rundt//

Takker for seg i to roller i Drammen GK

Hanne Ødegaard slutter som klubbsekretær og med driften av kaféen og golfklubben tar over kaféen-driften.

Hanne Ødegaard har valgt å si opp stillingene som klubbsekretær og driften av kaféen hos Drammen Golfklubb.
Publisert

Et kjent ansikt når du kommer til Drammen Golfklubb er Hanne Ødegaard, men når golfklubben åpner opp igjen til våren er hun ikke lenger der.

Hanne har valgt å si opp sin stilling som klubbsekretær i golfklubben, og vil samtidig ikke fortsette som driver av kaféen på klubben.

Det hersker ingen tvil om at Hanne vil bli savnet, for hun har lagt ned en stor jobb som klubbsekretær og i kaféen de siste årene.

Dette skriver Drammen Golfklubb på sin hjemmeside. Gjennom sitt engasjement, sin tilgjengelighet og sitt gode humør har hun vært en viktig del av hverdagen i klubbhuset. Hun har bidratt til å skape et trivelig og inkluderende miljø for både medlemmer, gjester, frivillige og samarbeidspartnere.

Du kan lese hele saken her fra Drammen GK:

Drammen Golfklubb vil nå ta over driften av kafeen selv, og de skal være nære ved ha en full løsning etter at Hanne forsvinner.

Powered by Labrador CMS